Padomi bonusu saņemšanai

1. Izslēdz Adbock un citus pārlūka spraudņus

Neizmanto reklāmu bloķējošu programmatūru savā pārlūkprogrammā (piemēram, Adblock). Šī programmatūra bloķē informācijas nodošanu par tavu klikšķi no Bonusway.lv uz tiešsaistes veikalu. Ja šī informācija ir bloķēta, bonusu par pirkumu nav iespējams saņemt, jo mēs nevaram apstiprināt, ka pirkums ir veikts, izmantojot Bonusway.


2. Pārliecinies vai tavam pārlūkam ir atļauta sīkfailu darbība

Veikals izmanto sīkfailus, lai uzzinātu vai tavs pirkums ir veikts caur Bonusway. Pēc pirkuma veikšanas bonuss tiks pievienots tavam kontam. Pirms dodies uz veikalu caur Bonusway, lūdzu, pārliecinieties, vai tava pārlūkprogramma atļauj sīkfailu darbību.
Vairāk informāciju par to kā atspējot sīkfailu darbību vari atrast šeit.


3. Pārlūkprogrammā neizmanto privātu pārlūkošanu vai inkognito režīmu

Pārlūkprogrammas vēsture netiek saglabāta, ja tiek lietots inkognito režīms, līdz ar to informācija par Bonusway klikšķiem netiks nodota veikalam. Šī iemesla dēļ arī bonuss par veikto pirkumu netiks reģistrēts.


4. Neizmanto citas bonusu programas

Neizmanto citas naudas atmaksu programmas iepirkšanās laikā, kad lieto Bonusway. Tās dzēsīs informāciju par taviem klikšķiem no Bonusway uz tiešsaistes veikalu. Šādos gadījumos tev nebūs iespēja iegūt bonusu.


5. Lieto tikai Bonusway vietnē redzamos atlaižu kodus

Veicot pirkumus, lūdzu izmanto tikai mūsu tīmekļa vietnē, epastos vai sociālajos medijos redzamos reklāmas kodus. Izmantojot kuponus vai reklāmas kodus no citām vietnēm, pastāv liela iespēja, ka bonuss var netikt reģistrēts vaikala īpašo noteikumu dēļ.


6. Neapmeklē cenu salīdzināšanas vai kuponu vietnes

Daudzas cenu salīdzināšanas un kuponu vietnes no saviem lietotājiem pelna komisiju par veiktajiem pirkumiem, tāpat kā Bonusway. Tas nozīmē, ka šo lapu sīkdatnes var bloķēt Bonusway sīkfailu darbību, ja esi apmeklējis šīs lapas pirms pirkuma vai pirkuma laikā. Ja esi apmeklējis šāda veida lapas, iesakām iztīrīt pārlūka vēsturi un sīkfailus, vai arī izmantot citu pārlūkprogrammu, lietojot Bonusway.


7. Nelieto veikala mobīlo aplikāciju (izņemot AliExpress)

Ja iepērcies internetā caur mūsu mobīlo aplikāciju, neiesakām lietot veikalu mobīlās aplikācijas, lietojot Bonusway mobīlo aplikāciju. Pirkumu izsekošana no veikalu mobīlo aplikācijām lielākajai daļai veikalu nav iespējama, līdz ar to arī bonusi nevar tikt reģistrēti.

Izņēmums ir AliExpress: pirkumu izsekošana no Bonusway aplikācijas uz AliExpress aplikāciju funkcionē un bonusi tiks reģistrēti.


8. Dodies uz veikalu caur Bonusway arī tad kad veido pirkuma grozu

Atceries doties uz veikalu, izmantojot Bonusway, arī tad ja veido pirkuma grozu. Ja pirkuma grozs ir veidots, nelietojot Bonusway, bonusi var netikt reģistrēti, jo veikala sīkdatnes var neatpazīt, ka minēto pirkumu ir veicis Bonusway lietotājs.


9. Izdzēs pārlūka atmiņu un sīkfailus

Ja esi ievērojis, ka veiktie pirkumi netiek reģistrēti, iesakām izdzēst pārlūkprogrammas vēsturi un sīkfailus, un aizvērt visus parelēli atvērtos logus. Iespējams pārlūka vēsturē ir palikušas citu mājaslapu sīkdatnes, kas traucē Bonusway izsekot un reģistrēt tavu pirkumu.


10. Dodies uz veikalu, lietojot Bonusway

Ja esi devies uz veikalu, neizmantojot Bonusway, veikals var tevi neatpazīt kā Bonusway lietotāju. Tālāk šī iemesla dēļ arī bonusi par veiktajiem pirkumiem var netikt reģistrēti.


11. Izvairies apmeklēt vietnes, kas sadarbojās ar Bonusway

Ja pirkuma laikā ir atvērtas citas cilnes, kurās ir aktīvi reklāmas baneri vai saites, bonuss var netikt reģistrēts. Reklāmas baneru sīkfaili var pārklāt Bonusway sīkfailus un šī iemesla dēļ arī pirkuma izsekošana un bonusu eģistrācija nevar notikt.

Iesakām neatvērt citas cilnes pirms pirkuma vai pirkuma laikā – dodies tieši uz Bonusway un noklikšķini uz veikalu. Vari arī deliģēt īpašu pārlūku, kas paredzēts tikai Bonusway.


 12. Neveic pirkumus pa telefonu

Bonusi par pirkumiem netiek reģistrēti, ja pasūtījumi vai rezervācijas ir veiktas pa tālruņa zvanu. Lai bonuss tiktu veiksmīgi reģistrēts, tev vienmēr jādodas uz veikalu, noklikšķinot uz veikalu Bonusway vietnē vai mobīlajā aplikācijā.


13. Nemaini veikala mājaslapas valsti

Daudzi veikali netbalsta komisijas izmaksu par veiktajiem pirkumiem, ja ir notikusi valsts maiņa veikala mājaslapā. Šādos gadījumos arī bonusi netiek reģistrēti.


14. Izlasi veikalu noteikumus un nosacījumus

Lai bonuss tiktu veiksmīgi reģistrēts, pirms iepērcies veikalā, kas ir pieejams Bonusway katalogā, izlasi tā noteikumus un nosacījumus veikala informācijas lapā. Piemēram, daudzi veikali neizmaksāt bonusus par pirkumiem, kuriem ir izmantoti atlaižu kodi vai citas lojalitātes programmas. Dažreiz veikali izmaksā bonusu tikai veikala jaunajiem klientiem (par pirmo veikto pirkumu) vai par pirkumiem, kas ir sasnieguši noteiktu kopējo vērtību.