Bonusway lietošanas pamācība

Izlasi galvenos nosacījumus vaiksmīgai Bonusway lietošanai. Reģistrācija Bonusway ir bezmaksas.

1. Reģistrējies vai ielogojies savā Bonusway kontā

Lai iegūtu bonusu par veiktajiem pirkumiem internetā, tev ir nepieciešams reģistrēties Bonusway. Augšējā labējā stūrī Bonusway mājaslapas sākuma lapā atradīsi reģistrācijas un ielogošanās pogas.

Ja reģistrācijai izmantoji epasta adresi un paroli, lieto minēto informāciju, ielogojoties Bonusway. Ja reģistrācijai izmantoji Facebook, lieto sociālo mediju arī ielogojoties.

2. Atrodi veikalu kurā vēlies iepirkties

Lai atrastu nepieciešamo veikalu, lieto ērto Bonusway meklētāju, kas atrodas vietnes augšpusē.

3. Dodies uz veikalu, izmantojot Bonusway

Līdzko Bonusway katologā esi atradi meklēto interneta veikalu, uzklikšķini uz pogas “Doties uz veikalu” un vari sākt iepirkties.

Šis solis ir ļoti svarīgs. Kad būsi uzklikšķinājis uz iepriekš minēto pogu, Bonusway sīkdatnes palīdzēs veikalam atpazīt tevi, kā Bonusway lietotāju. Ja nedosies uz veikalu caur Bonusway, veikals nevarēs tevi atpazīt kā Bonusway lietotāju, līdz ar to arī bonusi netiks reģistrēti.

Atceries vienmēr doties uz veikalu caur Bonusway, lai bonusi tiktu veiksmīgi reģistrēti

4. Iepērcies kā parasti

Pēc tam, kad būsi nonācis veikala mājaslapā caur Bonusway, vari iepirkties kā parasti.

Drīz pēc klikšķa, iesakām pirkumu arī veikt. Ja mājaslapa tiks pamesta un atkārtoti atvērta, neizmantojot Bonusway, pirkuma izsekošana nedarbosies un bonusi netiks reģistrēti. Ja kaut kādu iemeslu dēļ ir sanācis pamest veikala vietni, vienmēr dodies atpakaļ uz veikalu caur Bonusway.

Mēs neiesakām pirkuma laikā apmeklēt citas mājaslapas, jo tas var traucēt pirkuma izsekošanu. Ja apmeklēsi citas mājaslapas (piemēram atlaižu kodu vai cenu salīdzināšanas vietnes), to sīkdatnes var bloķēt Bonusway pirkumu izsekošanu. Ja pirkumu izsekošana ir traucēta, arī bonusi nevar tikt reģistrēti, jo attiecīgais veikals tevi nevarēs atpazīt kā Bonusway lietotāju.

Bonusu ko saņem Bonusway lietotāji ir veikalu izmaksātā komisija Bonusway par piesaistīto pirkumu. Minētā komisija tiek dalīta ar Bonusway lietotājiem bonusa formā. Ja veikals kādu iemeslu dēļ neizmaksā Bonusway komisiju par veiktajiem pirkumiem, arī bonusi lietotājiem nevar tikti piešķirti.

Iesakām arī pārliecināties, ka lietotais pārlūks atļauj Bonusway sīkdatņu darbību. Mēs neiesakām lietot pogrammas, kas bloķē sīkdatņu darbību, kā piemēram AdBlock.

5. Seņem bonusus

Parasti stundas laikā, kopš pirkums ir veikts, mēs saņemam informāciju no veikala par veikto pirkumu. Tālāk bonuss par veikto pirkumu parādīsies lietotāja Bonusway kontā ar statusu “Gaida”.

Bonusu statusa maiņa uz “Izņemams” nozīmē ka veikals izmaksājis Bonusway komisiju par veikto pirkumu. Šis proces var aizņemt līdz 4 nedēļām atkarībā no attiecīgā veikala. Veikaliem ir nepieciešams nogaidīt līdz preču atgriešanas termiņš ir beidzies, lai komisija tiktu izmaksāta tikai par pabeigtiem pirkumiem. Ja pirkumi tiek daļēji vai pilnīgi atgriezti vai atcelti, bonusi nevar tikt apstiprināti kā “Izņemami”. Ja ir notikusi vienošanās, ka samaksa par preci tiks veikta, to saņemot, arī bonuss tiks apstiprināts kā “Izņemams” tikai pēc tam kad samaksa būs veikta.

Bonusu izmaksa

Kad būsi uzkrājis minimālo 10 € izņemamo bonusa summu, varēsi veikt bonusu izmaksas pieprasījumu uz bankas vai PayPal kontu.

Bonusu izmaksas pieprasījumu vari veikt mājaslapas sadaļā bonusi, uzklikšķinot uz pogas “Izņemt bonusus”. Bonusi tālāk tiks izmaksāti uz izvēlēto kontu 2-3 darba dienu laikā.