Kā lietot Bonusway?

Kā Bonusway darbojas?

Bonusway.lv ir bezmaksas pakalpojums, kas palīdzēs tev saņemt naudu par tiešsaistē veiktajiem pirkumiem. Viss, kas tev ir  jādara, ir jāreģistrējas un jādodas uz interneta veikala vietni caur Bonusway. Par katru veikto pirkumu, Bonusway lietotāja kontā tiek atmaksāta procentu vai fiksēta prēmija. Katram veikalam ir atšķirīgs prēmijas līmenis, ko var redzēt Bonusway.lv katalogā. Līdzko prēmijas summa ir sasniegusi 10 eur, naudu var pārskaitīt uz lietotāja bankas vai Paypal kontu.

SVARĪGI: pēc tam, kad bonuss ir reģistrēts lietotāja kontā, tas aizņems apmēram 2 – 3 mēnešus līdz bonuss būs izņemams. Tieši tik ilgs laiks ir nepieciešams komisijas saņemšanai no veikala.

No kurienes rodas bonusi?

Visvienkāršākā atbilde ir tāda, ka bonuss nāk no interneta veikala. Kad pirkums tiek veikts, izmantojot mūsu vietni, tiešsaistes veikals identificē Bonusway lietotāju un pēc tam izmaksā mums pirkuma komisiju. Šo komisiju mēs dalām ar Bonusway lietotājiem bonusa formā. Mūsu pakalpojums darbojas līdzīgi kā fiziskās lojalitātes kartes, taču atšķirība ir tāda ka Bonusway.lv pakalpojumi tiek sniegti tiešsaistē.

Prēmijas, kuras saņemsi Bonusway.lv, nav bonusa punkti. Mēs izmaksājam bonusu reālā naudā uz lietotāja bankas vai PayPal kontu. Mūsu vietnes katalogā atradīsi vairāk nekā 200 vietējos un starptautiskos veikalus, kuros varēsi iegādāties apģērbu, apavus, grāmatas un rotaļlietas,  kā arī rezervēt viesnīcu vai pat iegādāties lidojumu biļetes.

Kāpēc veikali vēlas sadarboties ar mums?

Tāpēc ka mēs piesaistam veikaliem jaunus pircējus, un veikali mums par to izmaksā atlīdzību komisijas formā. Daļu no šīs atlīdzības mēs tālāk nododam mūsu lietotajiem.

Naudas atgriešana tiek veikta trīs posmos:

  • Pircējs (atmaksas pakalpojuma lietotājs) iegādājas preci interneta veikalā.
  • Interneta veikals pārskaita komisiju par pirkumu caur Bonusway.
  • Bonusway dala komisiju ar pircēju bonusa formā.

Lūdzu, lietojot mūsu servisu, ievēro pakalpojuma lietošanas ieteikumus. Mūsu padomi palīdzēs tev saņemt laicīgi atlīdzību par pirkumiem, kā arī atceries izslēgt Adblock programatūru, lai pirkuma izsekošana un bonusu reģistrācija notiktu bez aizķeršanās.

Ja vēlies pievienoties mums kā tiešsaistes tirgotājs sazinies ar mums pa epastu info@bonusway.lv.