Noteikumi un nosacījumi

Versija 3, atjaunota 9.07.2021

 

Mēs no Bonusway vēlamies jums piedāvāt vislabākos iespējamos bonusus jusu tiešsaistes pirkumiem. Šim nolūkam mēs esam izveidojuši īsu etiķeti, kurai, cerams, visi Bonusway lietotāji sekos, un tas ļaus mums arī nākotnē piedāvāt lieliskus bonusus par pirkumiem.

Bonusway etiķete:

 1. Reģistrācija un mūsu pakalpojumu izmantošana ir pilnīgi bez maksas.
 2. Bonusus, kurus jūs uzkrājat, ir apstiprināti, kad tiešsaistes tirgotājs ir apstiprinājis attiecīgo pirkumu. Ja no interneta veika iegādatais pirkums ir atgriezts vai atcelts, bonuss par pirkumu netiek uzkrāts.
 3. Mēs pārskaitām bonusu uz attiecīgā lietotāja bankas vai PayPal kontu. Jūs varat lūgt mums pārskaitīt prēmijas katru reizi, kad tiek sasniegts bonusa izņemšanas limits (10 eiro).

Šie bija Bonusway lietošanas etiķetes galvenie punkti. Mūsu pilno pakalpojumu lietošanas noteikumus un nasicījumus ir iespējams aprakstīt zemāk.

 

Noteikumi un nosacījumi

1. Ievads

Šis līgums ir juridisks dokuments, kas nosaka jūsu tiesības un pienākumus un Bonusway (“mēs” vai “Bonusway”) tiesības un pienākumus, kas saistas ar šo vietni un caur to sniegtajiem pakalpojumiem (“Bonusway pakalpojumi”). Pirms Bonusway pakalpojumu lietošanas, jums ir jāizlasa un jāsaprot šī līguma saturs. Reģistrējoties, jūs piekrītat, noslēgt ar mums nolīgumu saskaņā ar šī līguma nosacījumiem. Jūs piekrītat, ka šis Līgums var tikt mainīts saskaņā ar tā 16. sadaļu. Personas, kas reģistrējas Bonusway, vienlaicīgi izveido “Lietotājvārdu” un kļūst par servisa “Lietotājiem”.

2. Bonusway serviss

Bonusway pakalpojums ļauj “Lietotājiem” saņemt daļējiu naudas līdzekļu atgriešanu bonusu formā no attiecīgajiem Reklāmdevējiem par izsekotajiem, veiktajiem pirkumiem. Lai Lietotājs varētu saņemt naudas atgriešanu no Reklāmdevēja, Reklāmdevējam ir jāapstiprina, ka Lietotāja pirkums ir izsekots, patiess, nav viltots un veiksmīgi pabeigts. Pirkums ir pabeigts, kad lietotājs ir samaksājis par pirkumu Reklāmdevējam, ir to saņēmis, un Lietotājs sūdzību iesniegšanas termiņā nav iesniedzis Reklāmdevējam sūdzību par pirkumu. Pirkuma veikšana ir pabeigta, ja tā atbilst visiem iepriekš minētajiem punktiem. Pirkums var tikt apstiprināts uzreiz, taču visbiežāk tiešsaistes mazumtirgotāji apstrādā pirkuma darījumus un tikai pēc tam, kad ir beidzies jūsu iegādātās preces atgriešanas periods, pirkums var tikt apstiprināts. Minētais periods var ilgt vairāk kā 30 dienas. Tālāk Bonusway ir nepieciešams iegūt no Reklāmdevēja visu komisiju par veikto pirkumu, lai mēs varētu Lietotājam veikt nepieciešamo daļējo naudas atmaksu. Mēs nenesam atbildību par to, ja interneta veikals nav veicis pirkuma uzskaiti.

Definīcija. Naudas atmaksa ir naudas summa, ko Lietotājs saņem, pareizi izpildot “Darījumu, kas atbilst prasībām”, caur Bonusway.

Definīcija – izsekotais darījums ir, darījums, kas ir veikts pareizi caur Bonusway (atbilst visiem Bonusway veiktā pirkuma nosacījumiem) un kuru reklāmdevējs ir mums apstiprinājis. Izsekota darījums ir statuss negarantē to, ka lietotājs saņems naudas atmaksu par veikto pirkumu.

3. Lietotājvārda iegūšana

Lai saņemtu lietotājvārdu, jums ir jābūt vismaz 16 gadu vecam. Vienai personai var būt tikai viens Bonusway lietotājvārds. Lai reģistrētos Bonusway, jūs varat būt jebkuras valsts pilsonis, izņemot, ja esat Amerikas Savienoto Valstu pilsonis, jūs diemžēl nevarat reģistrēties Bonusway. Jums ir jāreģistrējas pakalpojumā, sniedzot precīzu un aktuālu personisko informāciju, tostarp jūsu īsto vārdu, adresi un pārējo prasīto informāciju. Ja jums tiek pieprasīta jūsu bankas konta informācija un cita informācija par kontu, kurā vēlaties saņemt maksājumus (jūsu maksājuma izvēlēta metode), un jūs tos iesniedzat, jums ir jāapliecina, ka jums ir tiesības un ka varat likumīgi izmantot minēto maksājumu metodi un jāapstiprina, ka vēlaties saņemt naudas pārskaitījumu izmantojot attiecīgo maksājuma metodi. Jums ir jāuzglabā šī informācija, izmantojot savu Bonusway kontu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka jūsu maksājuma metode (piemēram, bankas konts vai PayPal) var ietvert īpašus noteikumus par maksimālajiem un minimālajiem maksājumiem, kurus varat veikt, izmantojot attiecīgo maksājuma metodi.

4. Naudas daļēja atmaksa

4.1 Ja Lietotāja konts atbilst visām prasībām un ir izpildīti visi nepieciešamie darījuma / pirkuma nosacījumi un ja mēs esam saņēmuši no Pārdevēja komisiju, mēs apmaksājam Bonusu lietotajam pēc izvelēta veida. Atkarībā no Reklāmdevēja, komisijā var nebūt ietverta piegādes izmaksas vai pievienotās vērtības nodokļa. Bonusway patur tiesības izlemt, kādu daļu no saņemamās komisijas paturēt. Izvēlēta naudas vērtība pilnībā pieder Bonusway, un Lietotājam nav tiesību uz to, līdz brīdim, kad tā tiek pārskaitīta uz (Lietotāja) bankas vai PayPal kontu . Mēs paturam tiesības pieprasīt samaksāto summu no bankas, kurā atrodas Lietotāja kontā, ja Lietotājs ir pārkāpis šī Līguma noteikumus. Lūdzu, ņemiet vērā, ka ir daudz dažādu situāciju, kad darījums netiek apstiprināts, jo tas var neatbilst nepieciešamajām prasībām. Šādos gadījumos komisija netiek lietotājam izmaksāta.

Šeit ir daži piemēri minētajiem gadījumiem, kad komisija var netikt izmaksāta:

 • a. Skaidras naudas maksājums, ko esam saņēmuši no Reklāmdevēja, nav saistīts ar nevienu Darījumu, kas atbilst Bonusway prasībām, vai lietotāja vārdu (piemēram, situācijā, kad lietotājs nav ielogojies Bonusway servisā, veicot attiecīgo pirkumu).
 • b. Darījums, uz kuru attiecas naudas atmaksa, tiek atcelts pēc tā veikšanas (pirkums ir atgriezts vai atcelts).
 • c. Naudas atmaksa netiek arī veikta, ja:
  • a. Tā ir atcelta saistībā ar šī Līguma 8. sadaļu,
  • b. Attiecīgais lietotāja Bonusway Konts ir saistīts ar krāpnieciskām darbībām vai ja ir pārkāpti, kādi šī līguma noteikumi,
  • c. Attiecīgais Bonusway lietotāja konts tiek izmantots, lai veiktu pirkumus citas personas vārdā,
  • d. Atmaksa ir saņemta zem lietotājvārda, kas nav izmantots vairāk kā 12 mēnešus.

4.2 Lietotājs saņems bonusu par veikto aptauju tikai tad, ja tā ir aizpildīta pareizi. Aptaujas partneris nosauka noteikumus pareizai aptaujas aizpildīšanai.

5. Intelektuālais īpašums

Lejupielādējot vai iekļaujot materiālus Bonusway servisā, lietotājs piešķir:

 • a. Mums neekskluzīvu licenci (ieskaitot tiesības izsniegt apakšlicences), lai izmantotu, kopētu un izplatītu minētos materiālus, izmantojot Bonusway servisu un visus citus interaktīvos pakalpojumus, kurus mēs vai mūsu nozīmētas privātpersonas izmanto, lai nodrošinātu Bonusway pakalpojumus (vai Pakalpojums, kas balstīts uz Bonusway pakalpojumu bāzes).
 • b. Citiem lietotājiem (izmantojot mūs, iepriekš minēto, licenci), neekskluzīvas, personiskas, nenododamas tiesības skatīt attiecīgos materiālus.

Jūs novērtējat un saprotat, ka visa satura preču zīmju tiesības un citus iespējamos intelektuālos īpašumus, kas ir saistīti ar Bonusway pakalpojumiem, (ieskaitot materiālus, kuru veidotaji ir lietotāji vai reklāmdevēji) ir mūsu īpašums. Nevienam nav tiesību Bonusway mājaslapā kopēt, izplatīt, publiski demonstrēt vai veidot atvasinātos darbus vai izmantot jebkādus uzņēmuma īpašumā esošos materiālus, neiegūstot Bonusway īpašu rakstisku atļauju.

6. Konfidencialitātes politika

Mūsu konfidencialitātes politika ir šī Līguma daļa, un, noslēdzot šo līgumu ar mums, jūs vienlaicīgi piekrītat, kā mēs apstrādājam jūsu personas datus saskaņā ar mūsu konfidencialitātes politiku. Tā kā internets ir globāls informācijas tīkls, mēs lūdzam ņemt vērā to, ka pēc satura ievietošanas Bonusway, šis saturs var būt pieejams un redzams interneta lietotājiem visā pasaulē.

Ja jūs saistāt savu Facebook ID ar Bonusway ID, Bonusway saņems jūsu vārdu, e-pasta adresi, dzimumu, Facebook profila attēlu un citu informāciju, kuru esat publiski koplietojis savā Facebook profilā. Bonusway nevarēs piekļūt informācijai, kuru jūs nepublicējat publiski.

7. Mūsu loma

Bonusway.lv nekādā veidā nepiedalās nekādos darījumos ar reklāmdevējiem un nav reklāmdevēju piedāvāto preču vai pakalpojumu pārdevējs vai piegādātājs. Tādēļ mums nav juridisku pienākumu, kas attiecas uz reklāmdevēju sniegtajiem produktiem vai pakalpojumiem.

Sakarā ar iepriekš minēto, mēs nevaram ietekmēt un uzņemties atbildību par:

 • a. Pakalpojumu vai produktu kvalitāti, drošību vai likumību, ko nodrošina Reklāmdevēji,
 • b. To vai reklāmdevējs spēs piegādāt attiecīgos pakalpojumus vai produktus.

Lietotājiem ir jābūt piesardzīgiem, veicot darījumus ar Reklāmdevējiem, tāpat kā veicot jebkuru citu pirkumu internetā. Jums, ciktālu to atļauj likums, jāatbrīvo mūs, Bonusway darbiniekus un jebkuru no mūsu partneriem no saistībām, kuras pamatojas uz jebkādiem darījumiem ar Reklāmdevējiem vai saistītās ar tiem, ieskaitot (bez ierobežojumiem) visas prasības un sūdzības, kas saistītas ar nerealizēto vai realizēto Darījumi ar Reklāmdevējiem vai preču piegādi, pakalpojumu sniegšanu pārdošanai vai piegādi, kā arī realizēto preču vai pakalpojumu pārdošanu vai piegādi, kas saistīti ar jebkuru darījumu ar Reklāmdevējiem.

8. Līguma noteikumu un nosacījumu pārkāpšana

Mēs (Bonusway) rezervējam vienpusējas tiesības iesaldēt vai liegt piekļuvi katram Lietotājam Bonusway kontam vai tā daļai, ja, pēc mūsu domām, attiecīgais Lietotājs vai lietotājvārds pārkāpj kādu no šī Līguma sadaļām. Atsevišķa Lietotāja ID var izmantot tikai, lai veiktu pirkumus un citus darījumus minētā Lietotāja vārdā, nevis kādas citas fiziskas personas vārdā vai labā. Lietotāji nedrīkst veikt vai mēģināt veikt jebkādus darījumus ar jebkuru Reklāmdevēju lai iegūtu Bonusu, a) sniedzot citas personas personas datus vai izmantojot maksājuma veidu, uz kuru viņiem nav tiesību, (b) maldināt vai netaisnīgi izmantot Reklāmdevēja piedāvājuma klāstu, vai (c) pārkāpjot jebkādus noteikumus vai noteikumus, kurus Bonusway vai Reklāmdevējs ir noteicis attiecīgajam darījumam.

Katram lietotājam ir pienākums pārliecināties, vai saturs, ko viņš / viņa pievienojis vai kas ir saistīts ar viņa / viņas ID:

 • a. Nav apvainojošs, aizskarošs, kā arī tas nav draudīgas vai netiklas dabas;
 • b. Nav plānots un nevar radīt nevajadzīgu kaitējumu vai bažas nevienai personai;
 • c. Nesatur datorvīrusu, makro vīrusu, Trojas zirgu, datora tārpu vai jebko citu, kas paredzēts, pārtraukt vai traucēt parasto datoru darbību vai slepeni pārtvert un izmantot privātos personas datus;
 • d. Neatbilst vai nepārkāpj nevienu piemērojamo likumu vai noteikumus (tostarp – patērētāju aizsardzības tiesības, pasta pasūtīšanu vai tālpārdošanu, negodīgu konkurenci, diskrimināciju, nepareizu tirdzniecību, autortiesības, zīmolus un privātumu);
 • e. Nepārkāpj nevienas juridiskas personas vai organizācijas tiesības (tai skaitā visas ar privātumu saistītās tiesības);
 • f. Ja saturs ir atsauksme par Reklāmdevēju, tas ir precīzs un taisnīgs;

Ja jūs esat pieredzējis Bonusway pakalpojumu, kas, šķiet, pārkāpj vai neatbilst kādai no iepriekš minētajām prasībām, mēs lūdzam jūs informēt mūs. Katrs Lietotājs atzīst, ka mums ir tiesības, bet ne pienākums, izdzēst visus materiālus, kas izskatās kā šī Līguma pārkāpumi, pamatojoties uz trešo personu vai citu lietotāju liecībām.

9. Saziņa ar trešājām personām

Ja kāds ar mums sazinās saistībā ar materiālu vai darījumiem, kas kādā veidā ir saistīti ar jums vai jūsu lietotājvārdu, jūs piekrītat sekojošiem punktiem:

 • a. Ka jūs sniegsiet visu informāciju un palīdzību, kas mums varētu būt nepieciešama, lai atbildētu uz attiecīgo kontaktu;
 • b. Ka jūs ātri reaģēsit (vienas nedēļas laikā) un precīzi ziņosiet, ja mēs nolemtu pārsūtīt kontaktu jums, lai saņemtu atbildi no jums.

10. Papildu pakalpojumi

Mēs vai mūsu partneri laiku pa laikam var piedāvāt jaunus vai papildu pakalpojumus, izmantojot Bonusway pamatpakalpojumu. Uz šo pakalpojumu izmantošanu var attiecināt papildu nosacījumus un noteikumus. Mēs paziņosim par šiem papildu noteikumiem Bonusway servisa atbilstošā veidā, kad piekritīsiet izmantot papildu pakalpojumu. Ja jūs pārkāpjat būtiskos papildu pakalpojumu noteikumus, jūs arī pārkāpjat šo līgumu.

11. Bonusway servisa operācijas

Mēs vienmēr paturam tiesības pilnībā noņemt, rediģēt vai iesaldēt Bonusway pakalpojuma vai Bonusway pakalpojuma daļas. Tas var notikt juridisku iemeslu dēļ, kas var būt saistīti ar drošību, tehniskiem vai komerciāliem jautājumiem. Mēs cenšamies, bet negarantējam iepriekšēju brīdinajuma paziņošanu 30 dienas pirms šāda veida pasākuma veikšanas, izņemot gadījumos, kad attiecīgie pasākumi ir nepieciešami drošības apsvērumu vai tehnisku problēmu dēļ, kas citādi negatīvi ietekmētu Bonusway servisu. Bonusway pakalpojums reizēm var būt nepieejams, tehnisku problēmu dēļ vai internetā kopumā, taču parasti mēs cenšamies atrisināt šīs problēmas, ar prasmīgu, veilu un rūpīgu pieeju, ja attiecīgās problēmas ir ietekmējami no Bonusway puses. Tomēr mēs lūdzam jūs ņemt vērā, ka mēs negarantējam nepārtrauktu Bonusway pakalpojuma pieejamību, kā arī piekļuvi jebkuram tajā redzamajam saturam.

Neskatoties uz iepriekš minēto, mēs cenšamies pārliecināties, ka attiecīgās situācijas, kad Bonusway pakalpojumi var nebūt pieejami, ir laicīgi noskaidrotas un Bonusway lietotaji ir laicīgi informēti par to, ka šajā laika brīdī Bonusway pakalpojumi būs pieejami minimāli.

Drošības un citu iemeslu dēļ mēs varam lūgt Bonusway lietotajam mainīt paroli vai citu informāciju, kas nepieciešama, reģistrējoties Bonusway pakalpojumā; Tomēr mēs nekad nepieprasīsim jūsu paroli pa e-pastu, tālruni vai jebkādā citā veidā, izmantojot www.bonusway.lv vietni. Jūs esat pilnībā atbildīgs par to, lai jūsu parole un visa cita iespējamā autentifikācijas informācija būtu konfidenciāla.

12. Atbildība

 • a. Mūsu mērķis ir nodrošināt Bonusway servisu ar atbildību un rūpību, lai sasniegtu Bonusway pakalpojumu augstāko kvalitati, taču mēs nevaram un negarantējam, ka Bonusway pakalpojumi atbilst jūsu personīgajām prasībām.
 • b. Bonusway atbildība sniedzas tik tālu, cik tas ir skaidrots šajā Līgumā. Bonusway nekādā citā veidā nenes atbildību par zaudējumiem (tostarp nolaidību, juridisku saistību pārkāpumiem vai citiem zaudējumiem), kuri nav noteikti šajā Līgumā.
 • c. Bonusway.lv nav atbildīgs par lietotāju un citu personu traumām vai nāves gadījumiem, kas noticis jebkāda iemesla dēļ.
 • d. Vienmēr ņemot vērā “e” punkta ierobežojumus, Bonusway ir atbildīgs tikai par tiešiem zaudējumiem vai bojājumiem, saskaņā ar prasību par zaudējumu atlīdzību (ieskaitot neuzmanību, juridisku saistību pārkāpumu vai citus zaudējumus) vai citādi, ja tie ir saistīti ar darbinieku, mūsu pārstāvju vai apakšuzņēmēju darbībām vai bezdarbību. Ar Bonusway saistītās saistības attiecas uz 12 mēnešu periodu, kurš sākas no brīža, kad lietotajs ir izveidojis savu Lietotājvārdu, un tās nedrīkst pārsniegt summu, kas ietver kopējo pirkumu daļējo naudas atmaksu uz attiecīgā lietotāja Bonusway kontu minēto 12 mēnešu periodā.
 • e. Mēs neesam līgumiski atbildīgi par jums vai kādu citu juridisku personu, saistībā ar zaudējumiem (tostarp nolaidību, juridisku saistību pārkāpumiem vai citiem zaudējumiem) vai citādi:

1. Par jebkādiem zaudējumiem vai peļņas samazināšanos.

2. Par jebkādiem netiešiem, tiešiem vai izrietošiem zaudējumiem, izmaksām vai prasījumiem par zaudējumu atlīdzināšanu, pat ja šīs pretenzijas rodas tādēļ, ka Bonusway pakalpojumi nav nodrošināti vai nodrošināti novēloti.

3. Papildus tam, kas skaidri norādīts citur šajā nolīgumā, visi līgumā paredzētie priekšlikumi, garantijas, noteikumi un citi noteikumi (gan tiešie, gan netieši izriet no likuma, tiesību aktu vai citadi) ir izslēgti no šī Līguma, izņemot krāpšanas gadījumus vai gadījumus, kad Tiesību akti neļauj šādu izslēgšanu.

4. Bonusway nav atbildīgs pret jums vai kādu citui personu attiecībā par saturu, kuru lietotāji ir radījuši vai veicinājuši, saistībā ar veiktajiem darījumiem (vai neveiktajiem) ar Reklāmdevējiem vai saistīti ar jebkādu darbību vai saziņu saistībā ar šādu saturu Vai darījumiem.

5. Šīs sadaļas noteikumi (12) paliek spēkā pat tad, ja šis nolīgums būtu citādi jāpārtrauc vai jāizbeidz.

 

13. Kompensācijas

Bonusway lietotajiem ir pienākums atlīdzināt Bonusway par visām saistībām, pretenzijām par zaudējumu atlīdzību un izmaksām, kuras var izraisīt vai kas saistītas ar (a) jebkuru šī Līguma pārkāpumu, ko veicat jūs vai jūsu lietotājvārds, vai (b) darījumu ar Reklāmdevēju.

14. Līguma nodošana

Mēs paturam vienpusējas tiesības nodot šo Līgumu daļēji vai pilnībā trešai pusei un nodot vai piešķirt apakšuzņēmējam visas vai visas mūsu tiesības un saistības, uz kurām attiecas šis Līgums. Mēs varam arī pārsūtīt līgumu, lai varētu samazināt saskaņā ar šo nolīgumu sniegtās garantijas. Jūs nedrīkstat nodot vai izbeigt šo Līgumu vai nodot kādas no jūsu tiesībām vai saistībām saskaņā ar šo Līgumu apakšuzņēmējam bez Bonusway iepriekšējas rakstiskas piekrišanas.

15. Līguma izbeigšana

Lietotājs var jebkurā laikā izbeigt Bonusway pakalpojuma izmantošanu. Bonusway var vienpusēji izbeigt šo Līgumu, ja Bonusway konstatē, ka Lietotājs jebkādā veidā rīkojas pret Bonusway uzņēmējdarbību vai citām Bonusway interesēm. Līuma izbeigšana stājas spēkā nekavējoties. Lietotājs šajā gadījumā zaudē jebkādu naudas līdzekļus, kurus viņš / viņa, ir uzkrājis ar savu Bonusway Lietotāja vārdu, neatgriezeniski un pilnīgi. Šajā gadījumā Bonusway arī ir tiesības neļaut Lietotājam nākotnē pieslēgties Bonusway servisam.

16. Līguma būtība

Šā nolīguma mērķis ir ietvert visus vienošanās punktus, kas saistīti ar Bonusway lietotājiem un Bonusway servisu. Mēs uzskatām, ka līgums ir taisnīgs un saprātīgs. Tas aizvieto visus iepriekšējos ar jums saistītos līgumus un vienošanos, kas saistītas ar Bonusway servisu, izņemot jebkādu krāpšanu, vai nepatiesas informācijas sniegšanu, ja tāda pastāv.

17. Šī līguma pārskatīšana

Mēs paturam tiesības laiku pa laikam pārskatīt šo Līgumu un parādīt jauno versiju Bonusway servisā. Pārskatot šo Līgumu, mēs parādīsim jauno versiju Bonusway servisā, un šo nosacījumu un noteikumu jaunā versija stāsies spēkā nekavējoties un līdz ar to regulēs Bonusway pakalpojus un jūsu attiecības ar mums:

 • a. Ja kāda no izmaiņām ir izdarīta šī Līguma aktīvajās sadaļās un pārskatīšana var negatīvi ietekmēt jūs, jums ir trīs kalendārās dienas, sākot no jaunās versijas parādīšanas, lai reaģētu. Ja jūs nevēlaties, lai uz jums attiecas jaunās līguma izmaiņas, jūs varat par to informēt mūs trīs kalendāro dienu laikā. Pēc tam jums pilnībā jāpārtrauc Bonusway pakalpojuma izmantošana.
 • b. Ja pārskatīšana neattiecas uz šī Līguma noteicošajām sadaļām vai tā nevar ietekmēt jūs negatīvi (piemēram, izmaiņas kontaktinformācijā vai sadaļas, kuras jau ir iekļautas šajā nolīgumā), izmaiņas vienmēr stājas spēkā nekavējoties, kad jaunā Versija tiek pievienota vietnei (vai vēlāk, mēs tās varam norādīt jaunajā līguma versijā).

18. Vispārīgi

Gadījumā, pat ja neviena šī Līguma daļa netiek uzskatīta par juridiski derīgu vai piemērojama, šis Līgums paliek spēkā un ir piemērojams. Jūs un Bonusway ir neatkarīgas puses, un šā nolīguma mērķis nav izveidot, kā arī nenosaka pārstāvību, partnerību, kopuzņēmumu vai darbinieku un darba devēju attiecības starp iesaistītajām pusēm. Ja kādā situācijā mēs neatsaucamies uz jebkādiem noteikumiem vai rīkojamies saistībā ar jūsu vai citu līguma pārkāpumiem, tas neliedz mūsu tiesības rīkoties attiecībā uz sekojošiem vai līdzīgiem pārkāpumiem nākotnē.

19. Piemērojamais likums

 • a. Šis līgums un mūsu attiecības ar jums un ikvienu Bonusway lietotājam ir pakļauti Somijas likumiem.
 • b. Attiecībā uz strīdiem, kas izriet no šī nolīguma, jums un mums jāgriežas attiecīgajā kompetentajā Somijas tiesu iestādē.

20. Līguma uzglabāšana

Mēs neuzglabājam atsevišķus līgumus, ko Lietotāji izveido, reģistrējoties Bonusway pakalpojumā. Jūs to varat apskatīt adresē www.bonusway.lv. Mēs lūdzam jūs izveidot pastāvīgu šā līguma kopiju, drukājot un / vai saglabājot lejupielādētu kopiju savā datorā. Līgums pastāv tikai latviešu valodā.

21. Datu aizsardzība

Balstoties uz Latvijas valsts “Fizisko parsonas datu aizsardzības likuma”, 3. pantu Bonusway nav jāreģistrē Latvijas lietotaju datu apstrādei.

Bonusway privātuma politika ir mainīta sakarā ar GDPR konvencija. Jauno Bonusway Privātuma politiku varat izlasīt šeit.

22. Pārlūkprogrammas paplašinājums

Bonusway nodrošina pārlūkprogrammas paplašinājumu populārākajām pārlūkprogrammām. Papildinājums atvieglo bonusu uzkrāšanu, atgādinot par bonusu lietotājam tiešsaistes veikala vietnē.

Ja lietotājs nolemj klikšķināt uz tiešsaistes veikalu, izmantojot pārlūka ppaplašinājumu, lietotājs tiek novirzīts uz reklāmdevēja vietni. Kad lietotājs noklikšķina uz saites, pārlūkā tiek ievietots filiāles sīkfails, kas ļauj uzkrāt prēmijas.

Kontaktinformācija

Mēs esam Bonusway Oy, un mūsu saziņas un uzziņu adrese ir tiešsaistes pakalpojums Bonusway un lietotāja atbalsta e-pasts info@bonusway.lv. Mēs lūdzam jūs atcerēties, ka visi kontakti (tostarp oficiālie paziņojumi), uz kuriem attiecas šī Līguma darbības joma, jānosūta un jāsūta pa e-pastu. Šim nolūkam jums ir jānosūta ziņojums, izmantojot mūsu kontaktu veidlapu vai e-pasta adresi info@bonusway.lv, un mēs nosūtīsim jums vēstuli uz e-pasta adresi, kuru norādījāt, reģistrējoties kā lietotājs.