Mārketinga informācija

Bonusway izmanto dažādus informatīvos kanālus, lai informētu tevi par lielākajiem bonusiem un labākajiem piedāvājumiem no taviem iecienītākajiem veikaliem.

ES regula (GDPR) pieprasa apstiprinājumu no tevis Bonusway informatīvo ziņojumu nosūtīšanai uz tavu epastu.

Sava profila iestatījumos vari viegli izvēlēties veidu, kā vēlies saņemt no mums jaunumus. Vienkārši pieraksties un ieskaties sadaļā “Iestatījumi” vietnes lapā https://www.bonusway.lv/settings

Zemāk varēsi atrast informāciju par dažādiem mārketinga kanāliem, kurus mēs izmantojam.

Epasts

Balstoties uz mūsu aptaujām, e-pasts ir labākais veids, kā mēs varam informēt tevi par Bonusway jaunumiem. Ja vēlaties uzzināt par jaunākajiem veikalu piedāvājumiem un palielinātajiem bonusiem caur savu epastu, pārliecinies, ka šis informatīvais kanāls ir apstiprināts.

Mobilie paziņojumi

Izmantojot mobilo ziņojumapmaiņu, varēsi iegūt informāciju par labākajiem tiešsaistes piedāvājumiem savā viedtālrunī.

SMS

Atļaujot mums nosūtīt SMS, varēsi saņemt informāciju par aktuālākajiem piedāvājumiem tālrunī.

Web paziņojumi

Saņemot Web paziņojumus, tev būs iespēja sekot jaunākajiem veikalu piedāvājumiem savā datorā. Lielākajai daļai datoru šie ziņojumi tiek parādīti ekrāna apakšējā labajā stūrī.

Sīkdatnes

Mēs vēlamies izmantot sīkdatnes, lai precizētu un personalizētu tavu Bonusway pakalpojuma lietošanas pieredzi. Sīkdatnes ir dati, kas palīdz mums saglabāt informāciju par vietni, kuru esi apmeklējis caur Bonusway. Pateicoties sīkdatnēm mēs varēsim nodrošināt tev interesantāku un atbilstošāku Bonusway saturu.