Kādas priekšrocības iegūst interneta veikals no Bonusway?

Mēs atvedīsim tev vairāk klientus

Bonusway katru dienu ir simtiem jaunu lietotaju, kuri meklē jaunus interneta veikalus, kur iegādāties tīkotās preces. Mēs aktīvi augam un pašlaik esam viena no populārakajām interneta vietnēm, kas apkopo tiešsaistes veikalu klientus. Lietotajiem mēs piedāvājam vienkāršu risinājumu kā atrast nepieciešamo interneta veikalu. Tavs interneta veikals var būt viens no tiem.

Maksā tikai par rezultātu

Kļūstot par Bonusway klientu, komisijas maksa tiek piemērota tikai gadījumos kad pirkums tiek veikts. Tajā pašā laikā, tev ir iespēja redzēt kopējo apmeklētaju skaitu un noteikt konkrētu procentuālo vērtību aktīvajiem veikala apmeklētājiem.

Ja veikala apmeklētājs ir veicis pirkumu, bet vēlāk pārdomājis un atgriezis preci, komisija netiek izmaksāta. Apmeklētaji iegūst bonusu tikai par faktisku pirkumu. Šādā veidā mēs pasargājam tevi no krapnieciskām darbībām.

Pievienoties Bonusway ir pavisam vienkārši!

Bonusway ir atvērts sadarbībai ar jebkuru interneta veikalu, kas piedāva savas kampaņas kādā partnerprogrammu tīklā. Ar affiliate kampaņu palīdzību tiešsaistes tirgotājam caur sistēmu ir iespēja sekot līdzi apmeklētaju pirkumiem un citām aktivitātēm. Lietojot partnerprogrammu tīklu, mums ir viegli pievienot tavu interneta veikalu mūsu servisam.

Jā tev ir interese pievienot savu interneta veikalu Bonusway, bet tev vēl nav parterprogrammas, sazinies ar mums caur info@bonusway.lv. Mēs ieteiksim tev piemērotako partnerprogrammu tīklu.

Tavi klienti būs priecīgi par saņemto bonusu

Kad tavs interneta veikals būs atrodams Bonusway majaslapā, tavi klienti saņems atmaksu par katru veikto pirkumu caur mūsu vietni. Kad bonuss būs gatavs izņemšanai, Bonusway lietotājs var to pieprasīt pārskaitīt uz personīgo PayPal vai bankas kontu. Daudzi klienti arī novērtē iespēju mūsu majaslapā salīdzināt preču cenas. Ar daļēju izmaksu atgūšanu, klienta labsajūta ir garantēta!

Tev būs piekļuve precīzai vietnes apmeklējumu izsekošanai un apmeklētāju ziņojumiem

Izvedojot kampaņu un pievienojoties Bonusway tev būs iespēja precīzi izsekot klientu veiktajiem pirkumiem. Tev būs jāizmaksā komisija tikai par veiktu faktisku pirkumu.

Sazinieties ar mums, mēs būsim priecīgi pievienot tavu interneta veikalu mūsu servisam.