Esmu jauns lietotājs

Kas ir bonuss?
Kad pirkums tiek veikts, izmantojot mūsu vietni, tiešsaistes veikals identificē Bonusway lietotāju un pēc tam izmaksā mums pirkuma komisiju. Šo komisiju mēs dalām ar Bonusway lietotājiem bonusa formā. Mūsu pakalpojums darbojas līdzīgi kā fiziskās lojalitātes kartes, taču atšķirība ir tāda ka Bonusway.lv pakalpojumi tiek sniegti tiešsaistē.
Kā reģistrēties Bonusway?
Lai reģistrētos Bonusway, klikšķini uz pogas Reģistrēties un ievadi savu epasta adresi. Drīz pēc tam, saņemsi reģistrācijas apstiprinājuma epastu ar linku paroles izveidei. Pierakstīties vari arī izmantojot Facebook.
Cik maksā pievienošanās Bonusway?
Bonusway reģistrācija un pakalpojums ir pilnīgi bezmaksas.
Kādi statusi bonusiem var būt?
Bonuss ar statusu Gaidošs nozīmē, ka mēs esam saņēmuši informāciju par veikto pirkumu un veikals to pašlaik izskata, lai pārliecinātos, ka tas nav atcelts vai atgriezts.

Bonuss ar statusu Izņemams nozīmē, ka tavu bonusu veikals ir apstiprinājis un tas ir izņemams, ja esi sasniedzis 10 eiro Īzņemamo bonusa limitu.

Bonuss ar statusu Atteikts nozīmē, ka veikals ir noraidījis tavu bonusu. Parasti bonuss tiek noraidīts, ja pirkums ir atcelts vai atgriezts.

Visbeidzot bonusa statuss Izmaksāts nozīmē, ka attiecīgais bonuss ir izmaksāts uz izvēlēto bankas vai Paypal kontu.

No kurienes bonusi rodas?
Bonusi rodas no taviem pirkumiem interneta veikalos. Dodoties uz interneta veikalu caur linku, kas ir iekļauts Bonusway.lv katalogā, pircējs tiek atpazīts kā Bonusway lietotājs. Tālāk veikals piešķir mums komisiju, kuru mēs kopīgi ar tevi dalām bonusa formā.
Vai es varu iegūt bonusu par pirkumiem, kas nav veikti caur Bonusway?
Diemžel bonusi netiek piešķirti par pirkumiem, kas nav veikti caur Bonusway servisu.
Vai es varu nopelnīt bonusu arī par pirkumiem, kuriem esmu lietojis atlaižu kodu?
Veicot pirkumus, lūdzu izmanot tikai Bonusway vietnē, epastos vai sociālajā medija kontā norādītos reklāmas kodus. Izmantojot kuponus vai reklāmas kodus no citām vietnēm, bonusu nav iespējams saņemt.
Vai es varu saņemt bonusu, ja es maksātu par pasūtījumu pēc piegādes vai saņemšanas vietā?
Jā, bet bonusa apstiprināšana par pirkumiem, kas ir apmaksāti bezsaistē vai pēc piegādes, var aizņemt vairāk laika nekā pasūtījumiem, par kuriem tika samaksāts tiešsaistē.
Vai es varu lietot Bonusway, izmantojot AdBlock programmu?
Lietot AdBlock programmu nav ieteicams. Bonusi var būt reģistrēti tikai, ja pārlūkprogramma atļauj sīkdatnņu darbību. AdBlock programma var tās bloķēt, un līdz ar to bonusu reģistrācija nav iespējama. Lūdzu izslēdz AdBlock pirms veic pirkumus caur Bonusway.
Kas ir sīkdatnes?
Sīkdatnes ir maza apjoma dati pārlūkprogrammā, kas saglabā tavas pārlūkošanas aktivitātes. Pakalpojumu sniedzējs var iegūt šos sīkfailus vēlāk un pārbaudīt datus, ko tās ir reģistrējusi. Piemēram, reģistrējoties mūsu mājaslapā vienreiz, otreiz lietotājam nav vairs jāizvelas valoda, tapēc, ka sīkdatne ir jau piefiksējusi to, ka lietotajs vēlas mūsu majaslapu skatīt tieši latviešu valodā. Sīkdatnēm nav piekļuve parolem un failiem tavā datorā.

Kad dosies uz interneta veikalu caur mūsu majaslapu, mēs uzinstalēsim sīkdatnes tavā pārlūkprogrammā. Sīkdatne palīdzēs interneta veikalam atpazīt tevi kā Bonusway lietotāju. Tālāk interneta veikals izmaksās mums komisiju par tavu veikto pirkumu, no kura mēs daļu nodosim tev bonusa formā.

Lai pārliecinātos, ka tavs tiešsaistes pirkums tiks saglabāts tavā kontā, sīkdatnēm vajadzētu būt aktivizētām. Tām vajadzetu būt jau sākotnēji iestatītām ka aktīvām.

Kā aktivizēt pārlūkā sīkdatnes?
Pārlūkprogramma izmanto sīkdatnes automātiski, bet, ja tās nedarbojas, tad vari aktivizēt tās šādi:

Microsoft Internet Explorer

1. Tools
2. Internet Options
3. Privacy tab
4. Zem Settings pārvieto slīdni uz vidējo līmeni un nospied OK.

Mozilla Firefox
1. Tools
2. Preferences
3. Privacy
4. Tracking
5. Pārbaudi vietnes un atzīmē kuras vēlies izsekot.

Google Chrome
1. Uzklikšķini uz Chrome menu ikonu
2. Settings
3. Advanced settings tab
4. Privātuma sadaļā nospied Content settings
5. Zem Cookies: Atļaut iestatīt vietējos datus (ieteicams).